Włoskie materace PerDormire

„Kultura dobrego odpoczynku“

 

 

PerDormire, materace i poduszki wykonane we Włoszech przez firmę Materassificio Montalese produkujacą 1200 materacy dziennie. Spółka jest firmą rodzinną z ponad 40-letniej tradycją i skupiajacą się na produktach o wysokiej wartości użytkowej w typowym włoskim stylu, który został już doceniony przez miliony zadowolonych klientów na całym świecie.

Produkty marki PerDormire łączą w sobie wysoką jakość i precyzyjne włoskie wzornictwo, gdzie wielki nacisk kładzie się na szczegóły oraz sposób wykonania każdego produktu. Jakość użytych materiałów oraz sposób przetwarzania potwierdzają certyfikaty i które posiada marka. PerDormire  oferuje wiele linii materac PREMIUM, BIO, LIFESTYLE, BASIC spośród których każdy klient może wybrać najbardziej dla siebie odpowiedni.

Obecnie firma należy PerDormire jest liderem wiodących producentów materacy z własnym rozwojem i produkcją wykorzystującą materiały i procesy recyklingu, które są przyjazne dla środowiska.

Materace PerDormire

Włoski luksus materacy dla beztroskiego snu...

Marka PerDormire wprowadza na rynek najwyższej jakości luksusowe materace. Z wysoką jakością konstrukcji i maksymalnym komfortem, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Anatomiczne poduszki PerDormire

Jakość leniwej pianki poduszki sen będzie idealny...

Anatomiczne poduszki wykonane z leniwej pianki z myślą o środowisku powodują jeszcze bardziej przyjemny sen.

 

Marka PerDormire reprezentowana jest przez spółki Machala w następujących krajach:

  • Klinmam Česká republika
  • Klinmam Slovensko
  • Klinmam Polsko
  • Klinmam Maďarsko
  • Klinmam Slovinsko