Machala HomeParty

„Dla zdrowego stylu życia...“

 

 

W dzisiejszych czasach, kiedy każdy ma możliwość zakupu prawie wszystkiego prostym kliknięciem myszki, w Czechach i na Słowacji nadal niezwykle popularna jest sprzedaż poprzez budowanie osobistych relacji z klientem, kontakt w oparciu o jego potrzeby, pełne zaufanie i opiekę. Fakt, że ta ścieżka jest słuszna, potwierdzony jest co roku przez dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów.

Dlatego w firmie MACHALA GROUP SE została stworzona specjalna strategia - Home Party. Profesjonalne porady w komfort i bezpieczeństwo domu, spotkanie którego głównym celem jest doradzanie i rozwianie wątpliwości, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i możliwości klienta. Pokaz oraz testowanie produktu jest dobrowolne i bezpłatne, każdy gość otrzymuje cenny prezent jako podziękowanie.

Nasi doradcy są regularnie szkoleni, aby idealnie rozumieli co oferują i poświęcali czas wyłącznie wąskiej grupie klientów. Dzięki temu mają czas, aby dostosować się do klienta i są w stanie nie tylko odpowiedzieć na wszystkie jego pytania, ale również indywidualnie podejść i profesjonalnie doradzić.  

Linie produktów Machala

Wiele naszych produktów jest wyjątkowych i niezrównanych technologicznie ...

Kładziemy duży nacisk na jakość naszych produktów. Możemy zarządzać i monitorować ich rozwój, produkcję i dystrybucję, aby zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów i usług. Oferujemy innowacyjne i funkcjonalne produkty dla zdrowego stylu życia. Produkty dla zdrowego snu to materace ortopedyczne, regulowane stelaże, poście i łóżka.

 

MACHALA Home Party odbywa się jedynie w następujących krajach:

  • Klinmam Česká republika
  • Klinmam Slovensko