MACHALA GROUP SE

Firma MACHALA Group SE jest jedną z czołowych firm zajmujących się produkcją, sprzedażą i dystrybucją najwyższej jakości artykułów związanych ze zdrowym snem i zdrowym stylem życia. Koncentruje się na produkcji, rozwoju i sprzedaży produktów o wysokiej wartości dodanej dla różnych grup klientów. Na czeskim rynku, firma MACHALA GROUP SE działa od 1990 roku i stopniowo rozszerza swoją działalność będąc dziś ogólnoeuropejską firmą, która prowadzi działalność w Czechach, na Słowacji, Węgrzech, w Polsce i Słowenii.

Firma MACHALA GROUP SE stawia nacisk aby być w czołówce wśród firm sprzedających produkty wspierające zdrowy tryb życia poprzez sprzedaż bezpośrednią (Czechy, Słowacja), działalność hurtową i e-commerce. Domeną firmy jest szeroki wybór produktów i indywidualne podejście do klientów tak, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Głównym celem jest zadowolony klient.

 
 Firmę MACHALA Group SE w każdy kraju reprezentuje ponad czterystu wykwalifikowanych i przeszkolonych pracowników. Codzienna komunikacja z klientami daje nam wystarczającą podstawę do ciągłego rozwoju i innowacyjności produktów. Wiele z naszych produktów jest wyjątkowych i niezrównanych technologicznie.