Materace i pościel Klinmam

„Nowoczesna Kultura Snu...“

Firma KLINMAM s.r.o. została założona w 1991 roku i jest jednym z największych i najbardziej znanych producentów tekstylnych wyrobów pościelowych i akcesoriów w Czechach. Firma produkuje szeroką gamę kołder, poduszek, prześcieradeł, materacy i akcesoriów pościelowych. Korzysta z najnowszych technologii w produkcji tekstylnej, najnowszych materiałów i surowców opracowanych przez światowej sławy producentów z zakresu materiałów włókienniczych.

Firma KLINMAM daje nową perspektywę na kulturę snu w sypialni wprowadzając nowe elementy stanowiące punkt zwrotny w zrozumieniu znaczenia wyrobów pościelowych dla jakości zdrowego i komfortowego snu. Nowoczesne produkty pościelowe stają się częścią zdrowego stylu życia. Część działań produkcyjnych jest również realizowana zgodnie z  polityką ochrony środowiska. KLINMAM wprowadza do sypialni najnowsze trendy, które są synonimem zdrowego stylu życia, zapewniając przyjemny i spokojny sen wraz z właściwą regeneracją organizmu.
Pościel oraz materace są stale ulepszane, zgodnie z nowoczesnymi trendami europejskimi. Są one wynikiem naszego własnego rozwoju, w tym strukturalnych konstrukcjach poduszek, kołder i materacy. W rezultacie udało nam w stworzyć pościel i materace dla wszystkich grup użytkowników.

Pościel Klinmam

Innowacyjne i nowoczesne produkty dla przyjemnego i spokojnego snu ...

Firma KLINMAM oferuje kompleksową linię produktów luksusowych KLINMAM Wellness, obejmujący szeroką gamę pościeli, które spełniają wysokie wymagania i oczekiwania każdego klienta.
 

Pościel marki KLINMAM jest oferowana w spółkach MACHALA GROUP SE w następujących krajach:

  • Klinmam Česká republika
  • Klinmam Slovensko
  • Klinmam Polsko
  • Klinmam Maďarsko
  • Klinmam Slovinsko