PASJA DO DOSKONAŁYCH ROZWIĄZAŃ W DZIEDZINIE TWORZYW SZTUCZNYCH

Od ponad 50 lat Froli jest liderem w projektowaniu i produkcji innowacyjnych produktów wysokiej jakości tworzyw sztucznych.

Wiele z wynalazków doprowadziło do powstania zupełnie nowych produktów, które umacniają swoją pozycję na rynku.

Koncentruje się szczególnie na następujących obszarach: systemy łóżkowe, ergonomia i ochrona zdrowia, jak i wypoczynek.

Produkcja odbywa się w centrum Niemiec w naszej siedzibie w Schloss Holte-Stukenbrock w pobliżu miasta Bielefeld. Pomimo dynamicznych zmian od czasu założenia firmy Froli można zauważyć jedną niezmienną cechę: pasję do uzyskiwania doskonałych rozwiązań w dziedzinie tworzyw sztucznych. 

Regenerujący sen wymaga łóżka z niestandardowym dopasowaniem.

W związku z tym, firma Froli rozwija nie tylko innowacyjne systemy podstaw łóżek, materace i poduszki w wielu odmianach, ale również oferuje kompletne łóżka, z których wszystkie charakteryzują się wyjątkową jakością Froli.

Typowe dla Froli: wsparcie, uwalnianie ciśnienia, aktywna wentylacja i promowanie naturalnych ruchów.

 

Selektywna możliwość dopasowania powoduje jedyne w swoim rodzaju odczucie komfortu. Ty decydujesz o twardości i wyznaczasz pozycję leżącą oraz siedzącą Twojego łóżka. Możesz również zdecydować, w jaki sposób można zmienić te ustawienia. Ramy Froili z napędem silnikowym wyposażone są w wysoce innowacyjną, ultracienką technikę napędową.

 

Szczególną zaletą systemów łóżkowych Froli jest ich indywidualność. Każdy element sprężynowy może być optymalnie dopasowany do odpowiedniej twardości spełniając potrzeby i wymagania ciała.

 

Łóżka firmy Froli dają możliwość wyboru projektu, tkaniny i nóg, tak by stworzyć spersonalizowany zestaw.